Śląsk, 24 krajcary kiperowe, 1622 HR

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:24:20
306507
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski 1602-1639, 24 krajcary kiperowe, 1622 HR, Oława
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, połysk menniczy pod nią, rzadkie
Literatura: E.-M. III.13 (R2), F.u.S. 1573

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 349

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  860 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  300 zł
9)  290 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł