Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SHS

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SHS

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:21:40
306493
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1674 SHS, Wrocław
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: E.-M. 224, F.u.S. 486, Herinek 1204

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 104

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł