Śląsk, grosz, 1508

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, grosz, 1508

Śląsk, grosz, 1508

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:18:20
306518
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Jan V Turzo 1506-1520, grosz, 1508, Nysa, odmiana z datą 1708 (5 przypomina bardziej 7) nad tarczą
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.04 g, patyna
Literatura: Fbg -, Kop. 6734 (R3)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 260

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  640 zł
4)  580 zł
5)  500 zł
6)  400 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  320 zł
11)  300 zł