Pomorze, podwójny szeląg, 1619

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:14:20
306448
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Franciszek I (1602)-1618-1620, podwójny szeląg, 1619, Szczecin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Olding-Pom. 78b, Hildisch 123, Slg. Hahn 1141

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 93

1)  240 zł