Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:11:20
306458
Opis: Pomorze Zachodnie - Gardziec- miasto, kwartnik, XV w., Aw: Trójliść w tarczy, MONETA NOVA, Rw: Gryf kroczący w lewo, wokoło pierścienie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.41 g
Literatura: Dbg-P. 204, Kop. 8462 (R4)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 146

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  42 zł