Polska, 100.000 złotych, 1990

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:53:40
305300
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ C/ - na awersie cyfra 1 w nominale 100000 jest znacznie bliżej napisu ZŁ, na rewersie pod datą 1990 litera L
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, piękne, patyna, rzadszy typ
Literatura: Parchimowicz 619c

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 280

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  135 zł
12)  130 zł