Polska, 100.000 złotych, 1990

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:53:20
305302
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 129

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  75 zł