Polska, 1.000 złotych, 1987

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:53:00
306871
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Miasto Wrocław /WRATISLAVIA/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 24.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w oryginalnym pudełku
Literatura: Parchimowicz P491a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł