Polska, 1.000 złotych, 1982

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:52:00
306868
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1982, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie z krzyżem/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku, nakład 10.020 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P477a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł