Polska, 50 złotych, 1972

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 50 złotych, 1972

Polska, 50 złotych, 1972

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:50:20
306864
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 50 złotych, 1972, Warszawa, Fryderyk Chopin, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 14.620 sztuk, stemple lustrzane, moneta w oryginalnym pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz P325

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 113

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  36 zł