Polska, 100 złotych, 1978

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:48:00
306876
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Adam Mickiewicz 1798-1855
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, moneta bita stemplami lustrzanymi, w oryginalnym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 280

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 76

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  22 zł