Polska, 1 złoty, 1925

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:43:20
306590
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 233

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  460 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  240 zł