Polska, 5 złotych, 1930

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:37:20
306859
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 233

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  580 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  360 zł