Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1825

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:31:40
306577
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1825, Warszawa, z szeroką koroną
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 904, Plage 217

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 289

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  145 zł
8)  95 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  65 zł