Polska, złotówka (tymf), 1665

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, złotówka (tymf), 1665

Polska, złotówka (tymf), 1665

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:24:20
306606
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, złotówka (tymf), 1665, Bydgoszcz, SERVATA SALVS na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładnie zachowana
Literatura: Kop. 1788, Szłapinskij 123

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 325

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  115 zł
10)  85 zł
11)  75 zł