Polska, szeląg, 1584

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:20:20
306527
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1584, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 128.V, Kop. 7431 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 217

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  150 zł
7)  70 zł
8)  65 zł