Polska, szeląg, bez daty

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:18:40
306540
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, bez daty, Toruń, Aw: Tarcza z krzyżem lotaryńskim, wokoło ✚ KASIMIR D G R POLONI, Rw: Tarcza z pruskim Orłem, wokoło ✚ MONETA THORVNEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.29 g, patyna
Literatura: CNCT 934 (R4), Frynas P.18.11, Kop. 8217 (R)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 165

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł