Turcy Seldżuccy, dirham, 656 AH?

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:18:00
305340
Opis: Turcy Seldżuccy - Seldżukidzi Rumijscy - Trzej bracia: Kayka’us II, Qilij Arslan IV i Ala al-DinKaykubad II 1249-1259, dirham, 656 AH?, Konya
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.4 mm, 3.01 g, patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 198

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  50 zł
5)  46 zł