wydawnictwa zagraniczne, E. Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preußen, des Herzogtums Pr..

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:03:20
306775
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preußen, des Herzogtums Preußen, Westpreußen sowie die Gepräge des Deutschen Ordens in Mergentheim 1235-1801, Köln 1987
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 156 stron, format A5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 263

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł