wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:03:40
169751
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 60 stron katalogu z ilustracjami w tekście, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144

1)  34 zł
2)  32 zł