Hiszpania, medal na pamiątkę 400. rocznicy odkrycia Ameryki, 1892

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:11:40
305174
Opis: Hiszpania, medal na pamiątkę 400. rocznicy odkrycia Ameryki, 1892, Madryt, Aw: Scena okrycia lądu, na dole sygnatura B.MAURA., Cristobal Colón descubrió el nuevo Mundo el doce de Octubre de mil cuatrocientos noventa y dos, reinando en Castilla y Aragon Doña Isabel y Don Fernando, Rw: Kolumb składający hołd hiszpańskiej parze królewskiej, w odcinku Cuarto centenario. / M•dccc•xcii•, z boków sygnatura B. Maura. - Madrid 1892
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 70.3 mm, 174.36 g, patyna

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 317

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  420 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  200 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  105 zł
11)  95 zł