Węgry, 100 forintów, 1991 BP

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 100 forintów, 1991 BP

Węgry, 100 forintów, 1991 BP

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:10:00
305110
Opis: Węgry - Republika od 1989, 100 forintów, 1991 BP, Budapeszt, wizyta papieża Jana Pawła II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, bite stemplami lustrzanymi, patyna
Literatura: KM 682

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  30 zł