Francja, 1/4 ecu deuxième poinçon de Warin, 1643 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 06-07-2020 18:00
Zakończenie: 16-07-2020 21:26:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 21:26:00
305994
Opis: Francja - Ludwik XIII Sprawiedliwy 1610-1643, 1/4 ecu deuxième poinçon de Warin, 1643 A, Paryż, rozetka po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 6.74 g, patyna, rzadkie, nakład jedynie 92.447 sztuk
Literatura: Gadoury 48, Droulers 126, Duplessy 1351

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 91