Austria, talar, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 21:20:00
305996
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II 1564-1595, talar, bez daty, Ensisheim, Aw: Półpostać księcia i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa, wokoło której, łańcuch ordru złotego runa, w otoku napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.25 g, patyna, wada blachy
Literatura: Davenport 8092, M.-T. 578

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 176

1)  620 zł
2)  600 zł