Polska, 10 złotych, 2000

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 2000

Polska, 10 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 21:06:40
305060
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2000, Warszawa, Jan II Kazimierz (1648-1668) - półpostać
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 14.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastukowym kapslu, patyna
Literatura: Parchimowicz 818

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  95 zł
8)  80 zł
9)  70 zł