Polska, 20 złotych, 1996

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 21:00:20
305108
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Tysiąclecie miasta Gdańska 997-1997
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład: 20.000 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 744

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  95 zł