Polska, 100 złotych, 1974

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:54:20
305824
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie (głowa w prawo), wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład: 10.131 sztuk, stempel lustrzany, moneta w pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz P357a

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 106

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  38 zł