Polska, 500 złotych, 1987

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 500 złotych, 1987

Polska, 500 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:51:00
305814
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1987, Warszawa, Igrzyska XXIV Olimpiady 1988 /jeździec na koniu/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w oryginalnym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 331

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 148

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  30 zł