Polska, 100 złotych, 1966

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:38:00
305966
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', patyna na awersie
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  135 zł
5)  100 zł
6)  90 zł