Polska, 5 złotych, 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:34:40
305953
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczony
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 150

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  75 zł