Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:30:00
305945
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta lekko przetarta, patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 163

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  155 zł