Polska, dwuzłotówka, 1794 MV

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, dwuzłotówka, 1794 MV

Polska, dwuzłotówka, 1794 MV

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:24:20
305012
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1794 MV, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4 w stopie menniczej , wybita według starszej stopy menniczej, która została zmieniona pod koniec 1794 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko wytrawiona
Literatura: Parchimowicz SAP 27.h, Plage 347, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 527

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  390 zł
5)  360 zł
6)  320 zł
7)  290 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  200 zł
12)  190 zł
13)  180 zł
14)  170 zł
15)  150 zł