Polska, szeląg, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1625

Polska, szeląg, 1625

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:18:20
306088
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1625, Bydgoszcz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 724

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 117

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  18 zł