Polska, półgrosz litewski, 1559

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:14:20
306075
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1559, Wilno, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA86-24

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104

1)  38 zł
2)  36 zł