Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-200

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 06-07-2020 18:00
Zakończenie: 16-07-2020 20:06:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:06:40
305992
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Geta 209-212 - jako cezar 198-209, denar, 198-200, Laodicea ad Mare, Aw: Popiersie cezara w prawo, L SEPTIMIVS GETA CAES, Rw: Spes krocząca w lewo, trzymająca kwiat i podnosząca suknię, SPEI PERPETVAE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.38 g, delikatna patyna
Literatura: RIC 96, C. 192

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 244