Polska, medal św. Jerzy

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal św. Jerzy

Polska, medal św. Jerzy

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:18:40
303148
Opis: Polska - III RP po 1989, medal św. Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, po środku napis ŚWIĘTY JERZY
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.0 mm, 41.67 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 102

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł