Polska, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari (wtórnik)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:31:00
305857
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari (wtórnik), Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł trzymający berło i jabłko panowania, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, niebieska wstążka z dwoma czarnymi pasami z zaszytym magnesem w w górnej części
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 39.5 x 39.6 mm, 19.94 g, wyśmienicie zachowany, delikatna patyna

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1133

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  65 zł