Polska, złotówka (4 grosze), 1788 EB

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:09:20
305927
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko justowane, zacięta na rewersie, miejscowa patyna, ale bardzo ładna i z połyskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz SAP 22.b, Plage 296

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1123

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  900 zł
4)  800 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  600 zł
8)  580 zł
9)  560 zł
10)  500 zł
11)  450 zł
12)  450 zł
13)  430 zł
14)  410 zł
15)  390 zł
16)  290 zł
17)  280 zł
18)  270 zł
19)  250 zł
20)  240 zł