Polska, Krzyż Obrony Lwowa z mieczami, od 1919

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:30:00
305780
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Obrony Lwowa z mieczami, od 1919, Lwów, na dwóch skrzyżowanych mieczach herb miasta Lwowa, wokoło LWÓW 1/XI-22/XI 19-18, na stronie odwrotnej nabity numer 515, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana E. M. UNGER / LWÓW - No....
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, cynk, 39.7 x 39.5 mm, 15.46 g, skorodowana nakrętka
Literatura: Stela 13.12, Sawicki/Wielechowski s. 658

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 289

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł