Polska, odznaka Legiony Polskie, 1914

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:29:20
305784
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka Legiony Polskie, 1914, Jeździec na koniu, w tle zabudowania, u góry 16/8 - 1914, na dole Orzeł legionowy na wstędze, na której LEGIONY - POLSKIE, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 33.1 x 40.7 mm, 4.75 g, patyna, piękna

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 335

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  42 zł
11)  38 zł
12)  36 zł