Polska, odznaka pamiątkowa Frontu Pomorskiego, od 1925

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:29:00
305783
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Frontu Pomorskiego, od 1925, Tarcza, na której wspięty gryf na tle fal, wyżej statek, 10•II• / 19•I•, tarcza trzymana przez wzlatującego orła, na skrzydłach którego 19 - 20•, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 32.1 x 50.0 mm, 15.92 g, gwint częściowo przetarty
Literatura: Stela 11.3.10, Sawicki/Wielechowski s. 633

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 730

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł