Polska, medal na jubileusz 25 lat pontyfikatu, 2003

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:28:00
305244
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal na jubileusz 25 lat pontyfikatu, 2003, Warszawa, Aw: Pomnik, na którym Stefan Wyszyński i Jan Paweł II, na postumencie UMIŁOWANEMU / OJCU ŚWIĘTEMU / JANOWI PAWŁOWI II / PAR. ŚW.WAWRZYŃCA, JUBILEUSZ 25 LAT PONTYFIKATU - SOCHACZEW AD 2003, Rw: Obraz Matki Boskiej, niżej herb Sochaczewa, z boków WSZY / STKO / POSTAWI / ŁEM NA / MARYJĘ - ODMA / WIAJCE / RÓŻA / NIEC, na obrzeżu nabita punca Ag 925, medal projektu Czesława Dźwigaja
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 70.5 mm, 198.84 g
Literatura: Nestorowicz 1197, Grabowski 1046 (ale posrebrzany)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 247

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  450 zł
8)  400 zł
9)  260 zł
10)  240 zł