Polska, medal Klubu Numizmatyków

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:25:00
305203
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Klubu Numizmatyków, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ. 1967; Rw: Panorama warszawskiego Starego Miastai od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXXl, na obrzeżu punca srebra "4" i numer 32
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 60.9 x 45.1 mm, 51.33 g, dwa uderzenia od awersu

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł