Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:22:40
305233
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988, Warszawa, Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej ludzie stojący w kolejce do wagonu, nad którym SYBIR, obok nich żołnierz z karabinem, z lewej PTAiN 1988, na dole PAMIĘCI POLAKÓW / OFIAR STALINOWSKICH REPRESJI, Rw: Zakratowane okno, niżej JESZCZE POLSKA / NIE ZGINĘ..., na obrzeżu punca Ag 925, medal projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 70.6 x 70.6 mm, 219.36 g, nakład 30 sztuk
Literatura: Paszkowycz 149/88, MMP 89/13

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 156

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  470 zł
5)  370 zł