Polska, medal na 350. rocznicę bitwy pod Oliwą, 1987

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:21:40
305230
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na 350. rocznicę bitwy pod Oliwą, 1987, Warszawa, Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lewej okręt płynący w prawo, na dole 28 XI 1627 / BITW POD OLIWĄ, Rw: Popiersie 1/3 w lewo, AREND / DICKMANN / ADMIRAŁ / FLOTY / POLSKIEJ - 1572* / +1627, z prawej sygnatura PTAiN 1987 - BCH, na obrzeżu nabite Ag 925, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 69.9 mm, 156.85 g
Literatura: Paszkowycz 123/87, MMP 88/785 (oba katalogi nie notują w srebrze)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 216

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  520 zł
4)  440 zł
5)  440 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  350 zł
9)  210 zł