Polska, Józef Litwin, 1983

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, Józef Litwin, 1983

Polska, Józef Litwin, 1983

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:19:40
305217
Opis: Polska - XX w., Józef Litwin, 1983, Aw: Głowa trzy czwarte w lewo i napis BADACZ I KOLEKCJONER PIENIĄDZA PAPIEROWEGO, niżej PTAiN, z prawej Józef Litwin 1904-1966, Rw: Podobizna starego banknotu chińskiego i napisy, poziomo PTAiN - SEKCJA NUMIZMATYCZNA W ŁODZI - 1983, wokół banknotu napis: BANKNOT CHIŃSKI Z XIV WIEKU Z KOLEKCJI JÓZEFA LITWINA..., na obrzeżu nabite Ag 925
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 62.3 x 32.8 mm, 72.27 g, nakład jedynie 75 sztuk
Literatura: Łódzki Numizmatyk 2005 - str. 79

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 148

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  165 zł
4)  160 zł