Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:18:20
305199
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966, Warszawa, Aw: Scena chrztu Mieszka i Dobrawy, Rw: Krzyż w tle którego figura Światowida, z lewej 966 / 1966, TYSIĄCLECIE•CHRZTU•POLSKI, na obrzeżu nabita punca srebra i V, medal projektu J. Gosławskiego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 78.1 x 76.2 mm, 190.91 g
Literatura: Maczynski 30

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1117

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł