Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:17:00
305186
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę złotych godów, 1937, Warszawa, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Warszawskiej, w otoku PROFESOR IGNACY - MOŚCICKI, Rw: Orzeł, niżej NA PAMIĄTKĘ / ZŁOTYCH GODÓW / MAŁŻEŃSKICH, w otoku PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, na obrzeżu punca srebra i znak mennicy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '950', 50.2 mm, 67.79 g, lekko czyszczony, minimalne uderzenia na obrzeżu
Literatura: Strzałkowski 832

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 128

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  185 zł