Polska, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie, 1923

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:16:40
305185
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie, 1923, Warszawa, Aw: Pomnik, po bokach data 3 / V - 1923, niżej ODSŁONIĘCIE / POMNIKA / W WARSZAWIE, w otoku XIAŻE JÓZEF PONIATOWSKI • MARSZAŁEK FRANCYI • NACZELNY WÓDZ WOJSK POLSKICH; Rw: Popiersie marszałka F. Focha w lewo, z boków F. Foch, MARSZAŁEK FRANCYI I POLSKI - 3 MAJA 1923 - W - WARSZAWIE, na obrzeżu nabita punca z 1. probą srebra i imiennik JK, medal projektu Stanisława Ostrowskiego wybity w zakładzie Jana Knedlera
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.0 mm, 61.01 g, minimalne uderzenia na obrzeżu, ale pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 507 (R)

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 935

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 450 zł
4)  780 zł
5)  420 zł
6)  410 zł
7)  400 zł