Polska, KOPIA GALWANICZNA medalu poświęconego Marii Kazimierze i jej ojcu kardynałowi Henrykowi Albertowi de la Grange d’Arquien, 1699 (oryginał)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:15:40
305179
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, KOPIA GALWANICZNA medalu poświęconego Marii Kazimierze i jej ojcu kardynałowi Henrykowi Albertowi de la Grange d’Arquien, 1699 (oryginał), Aw: Popiersie Marii Kazimiery w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura LORETO, z lewej FC, MARIA : CASIMIRA : D : G : REGINA : POLONIÆ : 1699, Rw: Popiersie Henryka Alberta w prawo, HENRICVS : S : R : E : CARDINA : DELA : GRANGE : M : D : ARQ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona, 54.4 mm, 86.55 g
Literatura: H-Cz. 3896 (oryginał), Raczyński 245 (oryginał)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  40 zł
7)  40 zł